Lista zapytań
Produkty

  Jesteśmy przedstawicielem na Polskę firm takich, jak:

   

  hannsa logo


  Hannsa - tajwański producent wytwarzający centra pionowe CNC, centra obróbcze poziome oraz centra tokarskie.

   

  Haansa rozpoczęła swoją działalność w roku 1990, zaczynając jako producent komponentów do obrabiarek. Dzięki temu firma ta zgromadziła wystarczające doświadczenie i know-how w zakresie projektowania i produkcji komponentów o wysokiej precyzji.

  Obrabiarki HANNSA produkowane są przez zespół wysoko wykwalifikowanych inżynierów i techników. Rygorystyczne kontrole
  i badania pozwalają HANNSA osiągnąć najwyższe standardy.


   

  Pinacho logo 

  Pinacho- hiszpańska firma produkująca tokarki CNC oraz konwencjonalne.

   

  Maszyny firmy PINACHO produkowane są z najwyższej jakości komponentów oraz materiałów, a ich wyjątkowości przesądza duża wytrzymałość, dokładność i elastyczność w dostosowaniu do obróbki wszelkiego rodzaju materiałów. Firma posiada kilka oddziałów produkcyjnych, pracujących na rzecz ciągłych innowacji i ulepszeń, obejmujących każdy etap produkcyjny począwszy od projektowania poprzez montaż i wreszcie końcową weryfikację.

   

  Nowe obrabiarki jakie oferujemy to m.in: tokarki CNC z płaskim i skośnym łożem, tokarki konwencjonalne, frezarki CNC, centra obrócze.

  Wszystkie oferowane przez nas maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, wytrzymałością i wydajnością. Osobiście odwiedziliśmy fabryki naszych dostawców, aby mieć pewność, że maszyny, które dostarczmy naszym klientom produkowane są z najwyżej jakości komponentów oraz materiałów.

  Jeżeli planują Państwo zakup nowej maszyny serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - jesteśmy w stanie zaoferować wszelkiego rodzaju niestandardowe rozwiązania, tak by dopasować oferowane przez nas maszyny do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów.

  Naszym niewątpliwym atutem jest również nasz serwis, składający się ze stabilnej załogi w skład której wchodzi kilkunastu mechaników w tym specjalistów od hydrauliki i pneumatyki maszyn, dwóch elektryków, automatyków i operatorów CNC.