Kontakt

ZPHU Blachmix Piotr Małucha 
Właściciel: Piotr Małucha
Stara Wieś 461
34-600 Limanowa

NIP: 737 122 63 40
REGON: 490823354

Oddział Kraków
ul. Ujastek 1,
30-969 Kraków
tel.: 12 390 44 80
mail: obrobka@blachmix.pl
 

 

Biuro handlowe:
ul. Witosa 15
34-600 Limanowa
tel: 18 33 01 566
mail: biuro@blachmix.pl

Łukasz Mrożek
Kierownik działu
tel: 18 330 15 66
kom: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Łukasz Mrożek
Kierownik działu

tel.: 18 330 15 66
kom.: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Anna Jasica 
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

tel.: 18 330 15 61
kom.: 660 440 724 
mail: anna@blachmix.pl 

Sabina Pierzchała 
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: 18 330 15 61
kom.: 784 495 363
mail: sabina@blachmix.pl

Robert Przechrzta
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

tel.: 18 330 1567
kom.: 668 137 373
mail: robert@blachmix.pl

 

Agnieszka Wantuch
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

kom.: 668 137 372
mail: agnieszkaw@blachmix.pl
 

 

mail: ksiegowosc@blachmix.pl tel:18 330 15 72

 mail:kadry@blachmix.pl tel: 18 330 15 70 

Robert Przechrzta
Specjalista ds. marketingu

tel.: 18 330 1567
kom.: 668 137 373
mail: robert@blachmix.pl

 

Agnieszka Wantuch
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

kom.: 668 137 372
mail: agnieszkaw@blachmix.pl

 

Izabela Osiak 
Specjalista ds. administracji

tel.:  +48 18 330 15 69
kom.: 602 229 421
mail: iza@blachmix.pl

Wiesław Sędzik 
Przedstawiciel Handlowy                                                                                      

kom.: +48 784 495 136
mail: wieslaw@blachmix.pl

Katarzyna Szałkowska

Przedstawiciel Handlowy

kom.:+48 784 495 712

mail: katarzyna@blachmix.pl

 

 

 

 

 


Formularz kontaktowy