Kontakt

ZPHU Blachmix
Piotr Małucha
Stara Wieś 461
34-600 Limanowa

NIP: 737 122 63 40
REGON: 490823354

Oddział Kraków
ul. Ujastek 1,
30-969 Kraków
tel.: 12 390 44 80
mail: obrobka@blachmix.pl
 

 

Biuro handlowe:
ul. Witosa 15
34-600 Limanowa
tel: 18 33 01 566
mail: biuro@blachmix.pl

Łukasz Mrożek
Kierownik działu
tel: 18 330 15 66
kom: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Łukasz Mrożek
Kierownik działu

tel.: 18 330 15 66
kom.: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Anna Jasica 
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

tel.: 18 330 15 61
kom.: 660 440 724 
mail: anna@blachmix.pl 

Sabina Pierzchała 
Specjalista ds. sprzedaży

tel.: 18 330 15 61
kom.: 784 495 363
mail: sabina@blachmix.pl

Robert Przechrzta
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

tel.: 18 330 1567
kom.: 668 137 373
mail: robert@blachmix.pl

 

Łukasz Mrożek
Kierownik działu

tel.: 18 330 15 66
kom.: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Anna Jasica 
Specjalista ds. sprzedaży i logistyki

tel.: 18 330 15 61
kom.: 660 440 724 
mail: anna@blachmix.pl 

Sabina Pierzchała 
Specjalista ds. sprzedaży
tel.: 18 330 15 61
kom.: 784 495 363
mail: sabina@blachmix.pl

Robert Przechrzta
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

tel.: 18 330 1567
kom.: 668 137 373
mail: robert@blachmix.pl

 

Łukasz Mrożek
Kierownik działu

tel.: 18 330 15 66
kom.: 606 731 488
mail: lukasz@blachmix.pl

Agnieszka Wantuch
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

kom.: 668 137 372
mail: agnieszkaw@blachmix.pl
 

tel.: 18 330 15 72
mail: kadry@blachmix.pl

Agnieszka Wantuch
Specjalista ds. marketingu i sprzedaży

kom.: 668 137 372
mail: agnieszkaw@blachmix.pl

Robert Przechrzta
Specjalista ds. marketingu

tel.: 18 330 1567
kom.: 668 137 373
mail: robert@blachmix.pl

Paulina Smoleń
Specjalista ds. administracji

tel.:  +48 18 330 15 69
kom.: 602 229 421
mail: paulina@balchmix.pl

 

 


Formularz kontaktowy