Lista zapytań
Produkty

  Katalog produktów

  W swojej ofercie posiadamy używane maszyny: Dłutownice, frezarki, tokarki, gilotyny, wiertarki, wiertarko-frezarki, strugarki, szlifierki, prasy, prasy krawędziowe, prostowarki do blach, zaginarki, zwijarki, maszyny do kół zębatych i wiele innych. Maszyny eksportujemy niemal do każdego kraju na świecie.
  Jeżeli w naszej ofercie nie ma maszyny, której szukasz to jesteśmy w stanie ją znaleźć wykorzystując nasze szerokie kontakty i wieloletnie doświadczenie.

  Oferujemy również nowe tokarki  konwencjonalne oraz CNC renomowanej firmy PINACHO. Tokarki cnc służą do zaawansowanej obróbki skrawaniem. Są wynikiem ciągłego rozwoju technologii i znajdują zastosowanie w przemyśle. Dzięki numerycznemu sterowaniu i innym funkcjom, w które są wyposażone tokarki cnc pozwalają wykonywać nawet bardzo skomplikowane i zaawansowane technologicznie projekty. Zaletą tokarek cnc jest bardzo wysoka wydajność, dlatego sprawdzają się doskonale w produkcji seryjnej.

  Wszystkie oferowane przez nas maszyny charakteryzują się doskonałą jakością, wytrzymałością i wydajnością. Osobiście odwiedziliśmy fabryki naszych dostawców, aby mieć pewność, że maszyny, które dostarczmy naszym klientom produkowane są z najwyżej jakości komponentów oraz materiałów.

  Jeżeli planują Państwo zakup nowej maszyny serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą - jesteśmy w stanie zaoferować wszelkiego rodzaju niestandardowe rozwiązania, tak by dopasować oferowane przez nas maszyny do potrzeb nawet najbardziej wymagających klientów. Naszym niewątpliwym atutem jest również nasz serwis, składający się ze stabilnej załogi w skład której wchodzi kilkunastu mechaników w tym specjalistów od hydrauliki i pneumatyki maszyn, dwóch elektryków, automatyków i operatorów CNC.